Kosmetika

Poskytovaná péče navrátí Vaší pleti zdravý vzhled, podpoří její vnitřní ochranné schopnosti a naplní Vás pocitem fyzického a duševního uvolnění.

Celkové kosmetické ošetření zahrnuje důkladné odlíčení pleti, úpravu a formování obočí do určitého tvaru, relaxační masáž obličeje, dekoltu a trapézového svalu, důkladné hloubkové a povrchové vyčištění pleti, peeling, pleťová maska dle typu pleti aplikovaná na obličej i dekolt. Na závěr pleťový krém dle typu pleti. 

Kompletní kosmetické ošetření trvá obvykle 90 minut.

Antistres Lifting ošetření

Procedura je vhodná pro všechny typy pleti.

Vlivem každodenní zátěže - stres, nevyvážená strava, toxické látky v ovzduší, ztrácí pokožka svoji pružnost. Vypadá povadle, zpomaluje se její hydroregulační a regenerační schopnost. 

Výhody: 

  • poskytuje okamžitý relax, uvolnění, odstraňuje známky stresu a únavy, aktivně okysličuje pleť
  • má antioxidační efekt, doplňuje vitamíny, minerály a stopové prvky
  • zpomaluje stárnutí pleti, omlazuje, hydratuje, projasňuje a celkově revitalizuje pleť
  • antioxidační a antibakteriální účinek má pozitivní vliv na celý organismus

Parafínový zábal na ruce

Parafín je speciální vosk. Rozpouští se při teplotě 52 - 55 °C a umí perfektně zadržovat a předávat teplo. Jedná se o aromatické vosky, které jsou parfémované vonnými oleji a obohacené výživnými vitamíny. Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.

Zábal je velmi relaxační a účinná procedura. Po zábalu jsou ruce jemné, sametově hebké a odpočinuté. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky a uvolnění svalového napětí a ztuhlosti. 

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!